راهنما

قلك بودي گودي مخصوص افراديست كه از سايت ما خريد انجام ميدن شما هم ميتونين از حالا از سايت ما خريد كنيد با هر بار خريد از سايت درصدي از مبلغ پرداختي شما به درون قلك شما در سايت واريز ميگردد و شما ميتوانيد با آن مبلغي كه در قلك شما جمع شده خيلي آسان از سايت خريد كنيد به اين گونه كه در آخرين مرحله خريد گزينه كسر از قلك خود را تيك ميزنيد.
چگونه قلك داشته باشيم؟ داشتن قلك بسيار آسان و راحت ميباشد و شما تنها با ثبت نام در سايت بصورت خودكار صاحب قلك ميشود.
توجه :كنار هر كالا در سايت درصد مبلغي كه با خريد آن كالا به قلك شما واريز ميشود نوشته شده است.

با پرداخت آنلاين با تمام كارت هاي بانكي


الف -سفارش ثبت شده هنوز ارسال نشده است:
در صورتی که مشتری پس از ثبت سفارش خود از خرید خود منصرف شود, حداکثر تا 24 ساعت پس از ثبت سفارش میتوانید با تماس با بخش پشتیبانی درخواست لغو سفارش خود را اطلاع رساني كند يا از طريق واتس اپ ٠٩١٧٢٠٦٩٤٠٤اين شماره.
ب-لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید. از ارسال کالا‌بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش جداً، خودداری کنید. برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی محصول به همراه بارکد و فاکتور خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود. فاکتور همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید. برای بازگرداندن کالا صرفا از پست سفارشی استفاده کنید و رسید پستی را نیز به فاکتور منگنه کنید.(بازگشت هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است) از نوشتن آدرس روی جعبه اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.
بسته خود را به آدرس زير ارسال كنيد:
هرمزگان-بندرعباس گلهشر جنوبي خ حكمت گوين ماركت كدپستي: ٧٩١٦٨٥٧٣١٤ روند رسیدگی پس از رسیدن و دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش: کارشناسان خدمات پس از فروش ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی تایید شود،کالا تعویض یا جایگزین خواهد شد و یا مشتری می‌تواند درخواست استرداد وجه کالا+ هزینه ارسال را کند. لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار است. درصورت عدم موجودی کالا؛ بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. پس از دریافت و پذیرش کالا توسط bodigodi، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، تا حداکثر 48 ساعت زمان خواهد برد. از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 72 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

سفارش ثبت شده هنوز ارسال نشده است:
در صورتی که مشتری پس از ثبت سفارش خود از خرید خود منصرف شود, حداکثر تا 24 ساعت پس از ثبت سفارش میتوانید با تماس با بخش پشتیبانی درخواست لغو سفارش خود را اطلاع رساني كند يا از طريق واتس اپ ٠٩١٧٢٠٦٩٤٠٤اين شماره.

جواب یا پرسش خود را پیدا نکردید؟
روش‌های ارتباط با ما
تماس تلفنی
09175082653